Drukarnia tkanin, dzianin i ekoskóry

Druk na tkaninach, dzianinach i ekoskórze

Druk na tkaninach naturalnych

Drukowane tkaniny naturalne to nieskończone źródło inspiracji dla odzieży, pościeli oraz artykułów home decor. Drukujemy na tkaninach bawełnianych oraz lnie, dzięki temu możesz zrealizować swoje najśmielsze pomysły.

Druk na tkaninach

Tkaniny bawełniane z nadrukiem

Drukujemy na satynie bawełnianej, bawełnianym Norisie oraz materiale drelichowym Heavy Twill. Duże zróżnicowanie gramatur oraz faktur daje Ci możliwość dopasowania bawełny z nadrukiem do Twojego projektu. Delikatna satyna i cotton noris to świetny materiał na pościele, poszewki do poduszek, otulacze, kocyki czy kokony, a także na dekory do pokoju dziecięcego. Mięsisty Heavy Twill z nadrukiem znajdzie zastosowanie w cięższych dekoracjach – zasłonach, obrusach oraz jako poszewka na poduszki i materiał tapicerski.

HIT
NOWOŚĆ
Muślin bawełniany z Twoim nadrukiem

Tkanina bawełniana Muślin Double Gaze 120 g/m2

Len z nadrukiem

Drukowany len to materiał,  który dzięki swojej fakturze zyskuje przepiękny charakter. To doskonała tkanina na przewiewną letnią odzież, poszewki na poduszki, oryginalny obrus czy zasłony.  Len z nadrukiem jest również bardzo często wykorzystywany jako baza do wydruków obrazów zarówno do domu, jak i na wystawy i wernisaże w galeriach sztuki i muzeach.

Druk na dzianinach

Dzianiny drukowane cyfrowo to świat wspaniałych możliwości dla produktów odzieżowych dla dzieci i dorosłych. Druk dzianiny z roli umożliwia stworzenie zadruków na całości projektu koszulki, sukienki, spodni czy ubranek dla dzieci. Niewielkie minimum produkcyjne umożliwia stworzenie niepowtarzalnych kolekcji w niedużych nakładach.

Druk na dzianinach

Druk na ekoskórze

Drukowana ekoskóra to doskonały wegański zamiennik dla produktów kaletniczych. Charakterystyka materiału jest bardzo zbliżona do skóry, a możliwości kreacji ogranicza tylko Twoja wyobraźnia – możesz wydrukować dowolny kolor lub wzór i stworzyć absolutnie niepowtarzalną torebkę, pasek lub portfel. Ekoskóra z nadrukiem znajdzie zastosowanie w całej branży galanterii skórzanej, a także w produkcji oryginalnych butów z dowolnym nadrukiem.